Створення індустріального парку на базі Миколаївського суднобудівного заводу стане кроком до відродження суднобудування, — гендиректор «Укрборонпром»

8 мая, 2021 19 :10

Генеральний директор державного оборонно-промислового комплексу-концерну «Укрборонпром» Юрій Гусев вважає, що створення індустріального парку на території Миколаївського суднобудівного заводу стане кроком до відродження суднобудування. Про це він заявив під час зустрічі з губернатором Миколаївської області Віталієм Кімом.  Також брали участь у заході голова облради Ганна Замазєєва, міській голова Олександр Сєнкевич, заступники голови ОДА Георгій Решетілов, Микола Марінов, Ігор Кузьмін, — інформує пресслужба Миколаївської облдержадміністрації.

Голова Миколаївської ОДА зазначив, що створення індустріального парку на базі ДП «Миколаївській суднобудівний завод» важливим проєктом для міста та області в цілому.

«Створення індустріального парку дасть можливість розвитку, як для нашої громади, так і для самого заводу. Це залучення інвестицій, створення нових робочих місць, надходження до бюджету. Це й використання наукового потенціалу та створення інновацій», — зазначив Віталій Кім.

За словами Юрія Гусева, це питання є дуже актуальним. Він наголосив на тому, що разом із Миколаївською ОДА планується опрацювати концепцію та спланувати детальні кроки реалізації цього проєкту.

«Я доповідав щодо цього питання Президенту України. Зараз наше завдання — підготувати відповідно до законодавства всі необхідні пропозиції для того, щоб в подальшому отримати ефективний індустріальний парк, який стане ще одним кроком до відродження суднобудівної галузі Півдня України. Адже «Миколаївській суднобудівний завод» потребує підтримки з боку центральної та місцевої влади і державного концерну», сказав він.

Юрій Гусев закликав присутніх обговорити дорожню карту зі створення індустріального парку та подякував за готовність до співпраці голові ОДА. В ході бесіди був зроблений акцент на важливості залучення інвесторів для реалізації проєкту.

Генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв під час представлення нового керівника підрпиємства «Зоря» — «Машпроект» розповів, що на території МСЗ збираються створити індустріальний парк.