Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Нехай цей героїзм дає силу новому поколінню захисників», — Зеленський подякува всім ветеранам Другої свтової війни

9 мая, 2021 11 :45

Президент Володимир Зеленський подякував всім українцям, які захищали та звільняли українску землю від нацистів у Другій світовій війні.

Про це глава держави написав у Facebook.

Володимир Зеленський зазначив, що для нас перемога над нацизмом — це вдячність, яка немає меж, і пам’ять, про її страшну ціну.

«Що для нас перемога над нацизмом? Це вдячність. Яка не має меж, строків давності чи географічного поділу. Це пам’ять. Про її страшну ціну. Про те, що у Другій світовій загинуло понад вісім мільйонів українців. Що додому не повернувся кожен п’ятий українець. Що загалом війна забрала щонайменше 50 мільйонів людських життів», — підкреслив він.

Зеленський зазначив, що від покоління до покоління батьки розповідали про цю війну дітям, а дідусі – онукам, але «тепер діти розповідають батькам, дідусям та бабусям про воєнні дії й відбиття ворожих атак».

«Тож нехай героїзм наших предків дає силу новому поколінню українських військових, наших захисників. З вірою в це, з надією на мир ми дякуємо та вклоняємось сьогодні всім українцям, які захищали та звільняли нашу землю від нацистів у Другій світовій війні», — наголосив глава держави у зверненні з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.