Від знищення вогнем на Миколаївщині вдалося врятувати два житлових будинки

10 мая, 2021 18 :44

За минулу добу, 9 травня, рятувальники ліквідували дві пожежі у житлі на Миколаїщині. Про це повідомили у прессслужбі ДСНС області.

Так, на вул. Залізнична м. Миколаєва о 20:50 загорілася покрівля житлового будинку. На місце події були направлені дві пожежено-рятувальних частини та чергова зміна оперативно-координаційного центру.

О 21:17 пожежу було локалізовано та о 21:40 ліквідовано на площі 50 кв. м. Ймовірна причина виникнення — коротке замикання електромережі.

Гасіння ускладнювалось щільними забудовами та можливістю перекидання вогню на інші будови. Оперативними діями вогнеборців вдалося приборкати полум’я та врятувати від знищення помешкання.

О 21:20 по спецлінії «101» повідомили про пожежу квартири у двоповерховому житловому будинку по вул. Садова с. Сергіївка Березнегуватської територіальної громади.

Вогнеборці о 22:30 пожежу локалізували та о 23:40 ліквідували на площі 40 кв. м. Причина пожежі наразі встановлюється. Від вогню врятовано житловий будинок.

Загалом від ДСНС залучалось 15 осіб та 5 одиниць пожежної техніки. Забезпечувався підвіз води від добровільних пожежних дружин фермерських господарств “Даяна” і “Таяна”, ДПО сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Сергіївське”, аварійні бригади акціонерного товариства «Миколаївобленерго» та Баштанського відділення “Миколаївгаз”, співробітники поліції та карета швидкої медичної допомоги.