Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Від знищення вогнем на Миколаївщині вдалося врятувати два житлових будинки

10 мая, 2021 18 :44

За минулу добу, 9 травня, рятувальники ліквідували дві пожежі у житлі на Миколаїщині. Про це повідомили у прессслужбі ДСНС області.

Так, на вул. Залізнична м. Миколаєва о 20:50 загорілася покрівля житлового будинку. На місце події були направлені дві пожежено-рятувальних частини та чергова зміна оперативно-координаційного центру.

О 21:17 пожежу було локалізовано та о 21:40 ліквідовано на площі 50 кв. м. Ймовірна причина виникнення — коротке замикання електромережі.

Гасіння ускладнювалось щільними забудовами та можливістю перекидання вогню на інші будови. Оперативними діями вогнеборців вдалося приборкати полум’я та врятувати від знищення помешкання.

О 21:20 по спецлінії «101» повідомили про пожежу квартири у двоповерховому житловому будинку по вул. Садова с. Сергіївка Березнегуватської територіальної громади.

Вогнеборці о 22:30 пожежу локалізували та о 23:40 ліквідували на площі 40 кв. м. Причина пожежі наразі встановлюється. Від вогню врятовано житловий будинок.

Загалом від ДСНС залучалось 15 осіб та 5 одиниць пожежної техніки. Забезпечувався підвіз води від добровільних пожежних дружин фермерських господарств “Даяна” і “Таяна”, ДПО сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Сергіївське”, аварійні бригади акціонерного товариства «Миколаївобленерго» та Баштанського відділення “Миколаївгаз”, співробітники поліції та карета швидкої медичної допомоги.