Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Коблевому відбувся фестиваль екстремальних видів спорту

10 мая, 2021 19 :10

Перегони на ендуро, змагання з автозвуку та кросові забіги. У Коблевому, що на Миколаївщині, відбувся триденний фестиваль «Iron Maraсas Extreme Fest». Про це пише «Суспільне. Миколаїв«.

За словами голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма, у такий спосіб відкривають туристичний сезон.

«Фестивалі такого рівня підвищують впізнаваність регіону. Це своєрідне відкриття сезону. Відповідно до статистики, сезон розширюється: він починається з травня і закінчується у вересні. Тому дуже важливо, щоб знали про нас, про це місце, про Миколаївщину та наші курорти», – розповів Віталій Кім.

Цей фест планують зробити щорічним, додає Віталій Кім.

У програмі фестивалю заїзд на кросових мотоциклах. Серед перешкод: рови, трампліни, пагорби, болотисті відрізки траси тощо. Байкери змагаються у трьох категоріях: хард, медіум та лайт.

У найважчому класі – хард, першим фінішував Михайло Поляков із Запоріжжя.

«Коло близько п’яти кілометрів, зі штучними перешкодами, усілякі болотисті місцевості, шини, підйоми, спуски. Було цікаво. Ми їхали півтори години, на кожному колі нас фіксували. Перемагає той, хто проїхав більше кіл», – розповів Михайло Поляков.

У другий день фестивалю, паралельно з заїздами на мотоциклах навколо села Коблеве, долали крос на пересічній місцевості бігуни. Спортсмени також з’їхалися з різних міст України.

«Я приїхала з Одеси. Знайомі запропонували поїхати, сказали, що будемо бігати. Потім я дізналась, що буде велозаїзд. Я захотіла і туди, і туди. Тому я приїхала з велосипедом. Готуюсь взяти участь у всіх заходах», – розповіла учасниця забігу Маргарита Федорова.

Поряд з треком для заїздів на ендуро майданчик, на якому автомобілісти мірялися рівнем звуку у своїх тюнінгованих авто. Спеціальний прилад показує рівень децибелів. Також, на три дні фестивалю заплановані заїзди на джипах, майстер-класи з кайтсерфінгу, велогонки, заїзди на квадроциклах тощо.

«Хлопці, які змагалися у рівні автозвуку, проводять Кубок Півдня України, два дні тому вони казали, що в них вже понад 60 учасників. Для порівняння, в чемпіонаті України було близько п’ятдесяти. Також у нас є хлопці на джипах, їх буде близько ста», – розповів організатор фестивалю Юрій Ткачук.

З його слів, точну кількість бігунів, велосипедистів, байкерів та інших спортсменів назвати не можуть – постійно приїжджають нові учасники. Станом на другий день фестивалю, учасників нараховувалось більше п’ятиста.

Організатор розповіли, що готуватися до цього фестивалю та збирати спортсменів почали ще пів року тому. Завершать захід концертом та нагородженням призерів.