Пошкоджені вікна, відсутні тіньові навіси: в яких школах Миколаєва знайшли порушення санітарно-технічних норм

11 мая, 2021 11 :09

Цього року Держпродспоживслужба провела планові перевірки 40 закладів освіти у м. Миколаєві. В 12 з них були виявлені порушення санітарно-технічних норм. Про це обласне управління Держпродспоживслужби повідомило у відповіді на інформаційний запит виданню MyCity.

Зокрема, Держспоживслужба перевірила 36 закладів загальної середньої освіти та чотири дитсадка.

За результатами перевірок встановлені порушення Санітарного регламенту для закладів  загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОЗ України №2205 від 25 вересня 2020 року:

  • незадовільний санітарно-технічний стан частини шкільних приміщень: ЗОШ № 52, 59, 61, 35, 10, 54, 40, 4, 47, 39, 13 (тріщини стін, стелі, пошкодження підлоги, вікон, оздоблення);
  • пошкоджені дерев’яні вікна в коридорах ЗОШ №10 и 3;
  • в ЗОШ № 4 и 39 асфальтове покриття двору та спортивних майданчиків має пошкодження;
  • на фізкультурних майданчиках для учнів початкової школи (1-4 класів) відсутні тіньові навіси або альтанки, не встановлене ігрове та фізкультурно-спортивне обладнання, що відповідає віковим особливостям відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України №2205 від 25 вересня 2020 року.

За результатами перевірок та виявлених порушень керівникам закладів освіти надані приписи та направлені пропозиції міському управлінню освіти, міському голові, визначені терміни виконання приписів та пропозицій.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Миколаєві понад сто закладів освіти потребують облаштування пожежної сигналізації та блискавкозахисту.