Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Запоріжжі 17-річний хлопець одягнув поліцейську форму, щоб навести лад у місті

10 мая, 2021 20 :35

У Запоріжжі 17-річний Максим вирішив одягнути форму поліцейського, щоб допомогти навести лад у рідному місті. Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції України.

Попри свій вік, юний «охоронець порядку» цікавиться законами та часто повідомляє про виявлені правопорушення в поліцію. Він відповідальний та хоче жити у безпечному просторі. Але вирішив піти далі й одягнув форму поліцейського, щоб допомогти навести лад у рідному місті.

Звичайно, цивільним одягати форму поліцейського заборонено, адже це є правопорушенням. Форму патрульні вилучили, а з батьками підлітка буде проведено роботу.

«Якщо хлопець не змінить свого бажання бути охоронцем порядку в майбутньому, то чекатимемо його у наших лавах. А поки — налагодимо з ним постійне спілкування і спрямовуватимемо його у прагненні до знань», — зазначили в патрульній поліції.