Стало відомо, скільки миколаївців уклали декларацію з лікарем

11 мая, 2021 19 :07

Станом на 7 травня 359 тисяч 404 жителі Миколаєва визначилися з вибором сімейного лікаря. Про це повідомляє управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

Управління охорони здоров’я нагадує, що кожен миколаєвець може обрати терапевта для дорослого, педіатра для дитини або сімейного лікаря для всієї родини незалежно від місця проживання чи реєстрації.

Після того, як офіційно задекларували вибір лікаря, гроші за обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому він працює.

«Ви можете звертатись до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов’язаними зі здоров’ям: крім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі первинної ланки видають направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписують рецепти на ліки, в т.ч. які підпадають під програму “Доступні ліки” (безкоштовні ліки в аптеці, за які платить держава), та будь-які медичні довідки», — зазначили в управлінні.

Як повідомлялось раніше, у разі необхідності отримання консультації з питань організації надання медичної допомоги, зокрема питань укладення декларації, миколаївцям необхідно звертатися до Call-центрів закладів охорони здоров’я, які працюють щоденно з 08:00 до 20:00.