Голова одного з міських управлінь Миколаєва заявив про «травлю» з боку представника громадського формування «Захист»

11 мая, 2021 16 :14

Начальник відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Миколаївської міськради Ігор Оніщенко заявив, що його морально «травлять».

Про це він сказав на засіданні міської комісії з питань законності у вівторок, 11 травня, пише MyCity.

За словами Оніщенка, на нього «лиє бруд» представник громадського формування з охорони громадського правопорядку «Захист» Вадим Дзугань.

«З жовтня минулого року товаришем Дзуганем була оголошена моральна «травля» мене, як керівника відділу. В чому вона полягає – кожні два тижні в якусь інстанцію пишеться лист, повністю безпідставно ллється бруд, і проходять перевірки. Щоб ви знали, буквально нещодавно направили листа на всіх голів фракцій, міського голову, про те, що я займаюсь тим, тим, і неправий.  Міський голова спланував перевірку цього листа, два з половиною тижні департамент Єрмолаєва – фінансового контролю та корупції – перевіряв наш відділ. Всі документи, кожен запис, кожна рисочка, зустрічались із керівниками «Захисту». […] Було визначено, що всі рішення, які мною приймались, вони всі були законні», — заявив Оніщенко.

З іншого боку, сам Дзугань звинувачує Оніщенка. З його слів, той блокує роботу громадського формування, членам якого не видають підтверджуючі посвідчення. Також у «Захисті» пожалілись, що у них відібрали приміщення, в якому донедавна знаходився їхній опорний пункт.