Депутати не підтримали створення управління у справах ветеранів війни та не призначили колишнього віцемера Юрія Степанця заступником міського голови

11 мая, 2021 18 :45

Депутати Миколаївської міської ради не підтримали призначенням шостим заступником міського голови колишнього віцемера Юрія Степанця і створення управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб. Таке рішення було прийняте під час чергового засідання депутатської постійної комісії з питань економічної політики та бюджету у вівторок, 11 травня, — інформує MyCity.

Управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб передбачає працевлаштування 8 осіб.

Юрій Степанець у своїй промові вказав, що його робота буде стосуватись не лише соціального забеспечення ветеранів.

«Ветерани — це окрема категорія. Ветерани боряться за збереження госпіталів ветеранів війни. Вони не можуть лікуватись в загальних медицинських закаладах. Сьогодні в Миколаєві налічується близько 12 тисяч ветеранів, це тільки АТО / ООС. Ця категорія — це перша оперативна черга», — зазначив Степанець.

Він повідомив, що місто втрачає бюджетні кошти, через те, що військових з Миколаєва переводять у інші гарнізони.

«У нас переводять частини в інші гарнізони. Ми вже втратили близько 40 мільйонів гривень надходжень до бюджету міста з тих частин, які перевели в інші гарнізони. У нас немає матеріально-технічної бази, щоб їх в Миколаєві розміщувати. Ми не займаємося цим питанням. Військові частини у нас — перспективні напрямки, вони не заповнені на 100%. Якщо будемо проводити роботу по набору городян на контракт до військових частин, то зможемо збільшити міський бюджет на 100-150 мільйонів, — розповів Юрій Степанець.

Також нове управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб має займатись патріотичним вихованням молоді, — зазначив Степанець. Серед перспективних завдань і створення муніципальної поліції.

«В місті не проводять роботу по національно-патріотичному вихованню. В жодній школі немає класу по захисту Вітчизни. У нас є задумки щодо створення військового ліцею. Є задумки щодо перепрофілювання деяких ПТУ на потреби військових частин міста: радіотелефоністи, електронщики. Ці всі люди потрібні у військових частинах. Ми зможемо збільшити надходження до бюджету, якщо повернемось обличчям до військових, які розташовуються в Миколаєві».

В результаті рішення так і не набрало потрібної кількості голосів депутатів.

Нагадаємо, що в Миколаєві хочуть створити управління у справах ветеранів війни.