Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Депутати «бюджетної» комісії підтримали виділення компенсації підприємцям, які постраждали від карантинних обмежень через COVID-19

12 мая, 2021 10 :00

У вівторок, 11 травня, члени планово-бюджетної комісії міськради підтримали бюджетну компенсацію підприємцям, які постраждали від обмежень роботи в період локдауна через COVID-19, — інформує MyCity.

Сергій Курляк начальник Управління з розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради доповів, що виконкомом була розроблена процедура компенсації підприємцям, які не працювали під час «червоної зони». 

Загалом було отримано пропозиції від 18 ринків. Загальна сума компенсації — 500 тисяч гривень. Компенсація йде на відшкодування витрат за сплату орендних платежів за землю за час коли Миколаїв перебував в «червоній зоні».

Зазначимо, що компенсація не буде нараховуватись тим підприємцям, які були помічені за порушенням карантинних норм і здійснювали свою роботу.