«Це благоустрій»: директор Яхт-клубу відреагував на реконструкцію «фонтану з жабками»

12 мая, 2021 11 :00

Директор областного Яхт-клубу Ігор Чеботарьов відреагував на реконструкцію історичного «фонтану з жабками» біля ресторану «Карабас». Він вважає це елементом благоустрою фонтану, який на його думку давно потребував ремонту.

Про це Ігор Чеботарьов розповів в коментарі виданню MyCity.

Він підтвердив, що балансоутримувачем фонтану є Миколаївський обласний Яхт-клуб. Але вважає, що власник «Карабасу», яким є миколаївський підприємець Олексій Пеліпас, проводить благоустрій прилеглої території, яка вже давно потребувала ремонту та відновлення. Також директор не вбачає в цьому чогось протиправного. Ігор Чеботарьов зауважує, що серед містян є багато невдоволених тим, як зараз виглядає територія Яхт-клубу, але переконаний, що все це лише справа смаку, адже багато кому такі зміни подобаються.

«Яхт-клуб весь освітлений: він (Олексій Пеліпас (авт.)) поставив електростовпи і провів електрику, він робить туалет, поклав плитку і буде робити плитку біля туалету… Він поклав плитку в цьому фонтані, він облаштував ці «жабки». Так, він поставив навколо фонтану лавочки, облаштував цей фонтан. Він зробив такі напівкільця на цих лавочках: одним подобається, іншим не подобається. Це різні думки «, — зауважує директор.

Нагадаємо, що мешканці Миколаєва обурились в соціальних мережах тим, що в областному Яхт-клубі власник ресторану «Карабас» розпочав реконструкцію улюбленого усіма містянами «фонтану з жабками», який до всього іншого ще й має історичну цінність, адже вперше згадується ще у 19 ст.