Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Стало відомо, де на травневі свята на Миколаївщині найчастіше траплялися водії напідпитку

12 мая, 2021 14 :02

З 1 по 5 травня у Миколаєві та області зафіксували 54 факти керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції (ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Про це виданню MyCity повідомило обласне управління патрульної поліції у відповіді на інформаційний запит.

Зокрема, у Миколаєві складено 19 протоколів про адміністративні правопорушення. З них за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 17 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння або під впливом таких лікарських препаратів, а також відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції), за ч. 2 ст. 130 КУпАП — 2 (повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті).

У Миколаївській області загалом складено 35 протоколів про адміністративні правопорушення. З них за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 33, а за ч. 2 ст. 130 КУпАП — 2.

Адміністративні правопорушення були вчиненні в таких населених пунктах:

м. Первомайськ — за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 6;

м. Снігурівка — за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 3;

м. Южноукраїнськ — за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 2;

смт Березнегувате Березнегуватського району — за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 2;

с. Михайлівка Миколаївського району — за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 1, за ч. 2 ст. 130 КУпАП — 1;

м. Нова Одеса — за ч. 1 ст. 130 КУпАП — 1, за ч. 2 ст. 130 КУпАП — 1;

м. Баштанка, смт Казанка Баштанського району; смт Березанка, с. Коблеве Березанського району; с. Вавилове, с. Киселівка Вітовського району; с. Весняне, с. Сапетня, с. Сливине Миколаївського району;  с. Кінецьпіль, с. Краснопіль Первомайського району; с. Крива Пустош, с. Новомар’ївка Братського району; м. Новий Буг Нобузького району; с. Новопетрівка, с. Новотимофіївка Снігурівського району, м. Очаків Очаківського району, с. Секретарка Кривоозерського району — по 1 правопорушенню за ч. 1 ст. 130 КУпАП;

Всі матеріали справ за вчинені правопорушення за ст. 130 КУпАП були направлені до судів для розгляду та вирішення питання про притягнення до відповідальності.

Зокрема, відповідно до чинного законодавства передбачена така відповідальність:

за ч. 1 ст. 130 КУпАП — накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17 тис. грн) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб — накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17 тис. грн);

за ч. 2 ст. 130 КУпАП — накладення штрафу на водіїв у розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (34 тис. грн) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк десять діб з позбавленням права керування транспортнрми засобами на строк три роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого і на інших осіб — накладення штрафу в розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (34 тис. грн) з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк десять діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Як повідомлялося раніше, 10 травня у Миколаєві водій BMW збив підлітка: хлопець у лікарні.