Миколаївські правоохоронці видворили з України злочинця-іноземця

12 мая, 2021 14 :43

В середу, 12 травня, миколаївські правоохоронці спільно з Державною обласною міграційною службою видворили з України іноземця, який три роки просидив за гратами за вчинення квартирної крадіжки.

Про це повідомляє пресслужба поліції області.

Відомо, що 37-річний громадянин Грузії відбував покарання за крадіжку в Вознесенській виправній колонії № 72. А тепер, впродовж 5 років, йому заборонено в’їзд України.

Зважаючи на те, що іноземний громадянин після звільнення із колонії міг продовжити вчиняти кримінальні правопорушення на території області, поліцейські звернулись із поданням до Управління державної міграційної служби про його примусове видворення.

Щойно чоловік звільнився із місць позбавлення волі, на підставі рішення Державної міграційної служби поліцейські затримали його та помістили у пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства міста Вознесенськ.

Сьогодні громадянина Грузії через міжнародний пункт пропуску «Бориспіль» поліцейські видворили на батьківщину з забороною в’їзду до України терміном на 5 років.

Нагадаємо, що раніше СБУ викрила міжнародне злочинне угрупування, яке продавало підробну вакцину «Pfizer» громадянам РФ та Індії.