Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині на виплату матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО/ООС передбачено 11,4 млн грн

12 мая, 2021 16 :05

На 2021 рік в рамках Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» передбачено 11 млн 480 тис. грн на виплати матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО/ООС у Миколаївській області. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Миколаївської ОДА у відповіді на інформаційний запит видання MyCity.

В департаменті зазначили, що станом на 23 квітня цього року кількість сімей загиблих, які отримують (отримували) матеріальну допомогу за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно, становить 168.

Що стосується 2020 року, то в обласному бюджеті було передбачено кошти для надання одноразової матеріальної допомоги до Дня Незалежності України та Дня Захисника України сім’ям загиблих учасників АТО/ООС на сході України в сумі 1 млн 450 тис. грн, виплачено допомогу в сумі 1 млн 395 тис. грн. Крім цього, 2020 року за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до програми «Турбота» на період  до 2023 року включно матеріальну допомогу отримали 11 сімей загиблих учасників АТО/ООС на загальну суму 143,41 тис. гривень.