Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Нападників на миколаївського суддю визнали винними та посадили за грати на 7 і 8 років

12 мая, 2021 17 :29

Суд визнав винними та засудив до 8 і 9 років двох мешканців Миколаєва, які у вересні 2016 року напали на суддю та пограбували його.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Відомо, що у вересні 2016 року 52-річний раніше судимий мешканець Миколаєва та його 30-річна спільниця напали на місцевого жителя на проспекті Центральному, побили його та заволоділи сумкою з особистими речами.

Постраждалий виявився суддею Миколаївського апеляційного суду

В березні 2019 року Центральний районний суд виправдав обох нападників. Прокуратура з вказаним рішенням не погодилась та оскаржила його в суді апеляційної інстанції.

Миколаївський апеляційний суд скерував вирок суду першої інстанції до Верховного Суду для визначення підслідності, який 15.05.2019 року  постановив здійснювати розгляд кримінального провадження Херсонським апеляційним судом, який в свою чергу повернув кримінальне провадження разом із апеляційними скаргами до Миколаївського апеляційного суду.

Врешті решт Жовтневий суд Миколаївської області 6 травня 2021 року визнав винними нападників за за ч. 2 ст. 187 КК України та призначив покарання для чоловіка у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, для жінки – 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві на Херсонському шосе двоє чоловіків напали на хлопця з дівчиною та пограбували їх. Патрульні поліцейські оперативно знайшли нападників.