Миколаївців запрошують на безкоштовні кінопоказ та концерт під відкритим небом

13 мая, 2021 18 :10

Миколаївців запрошують відвідати кінопоказ американського кіно під відкритим небом та концерт української співачки TEYA FLOW на набережній *8 ПРИЧАЛу. Всі події відбуваються в рамках фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week. Про це повідомляє Агенція розвитку Миколаєва.

Нагадаємо, в рамках фестивалю миколаївців запрошували на відкритий кінопоказ документального блокбастера «ВАЙНШТЕЙН».

В п’ятницю, 14 травня, о 19:00 відбудеться відкритий кінопоказ біографічного трилера «Против всіх ворогів: історія Джин Сіберг» із Крістен Стюарт у головній ролі. Країна: США, Велика Британія, 2019. Хронометраж: 96 хв. Жанр: біографічний трилер. Режисер: Бенедикт Ендрюс. У ролях: Крістен Стюарт («Світське життя»), Ентоні Макі («Месники»), Зазі Бітц («Джокер»).

В кінці 60-х років зірка французької «нової хвилі», акторка Джин Сіберг на піку своєї кар’єри почала виступати за права афроамериканців та корінних народів США. Тоді ж ФБР розвернуло проти неї розвідувальну операцію: систему стежень та гучних провокацій. У цій мережі шпигунства молодий агент, якого таємно приставили до Сіберг, стає одним з головних героїв її історії.

А в суботу, 15 травня, о 19:00 відбудеться музичний концерт української співачки TEYA FLOW (synthwave, retrowave, pop).

Teya Flow – це поєднання чуттєвого вокалу, електронної музики та живих інструментів. Те, що захоплює слухачів і змушує рухатися в такт з перших звуків.

Буде представлена програма з вже заявлених та нових пісень , які можна буде почути вперше.

Пісні Teya Flow вже набули широкого резонансу за кордоном. Підтримані Don Diablo, Generation Smash та іншими відомими ді-джеями та лейблами електронної музики.

Пісні не одноразово посідали верхні сходинки чартів, в тому числі Top Shazam Discovery Japan (перша сходинка) та Top Shazam Ukraine.

Вхід вільний, але миколаївців просять бути у захисній масці.