Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У природному парку «Синевир» після видалення зубу й кастрації помер ведмідь Юра: що показав розтин

12 мая, 2021 20 :12

У Національному природному парку «Синевир» помер 17-річний ведмідь Юра. Перед цим тварині видалили хворий зуб, відібрали зразки крові та кастрували. На жаль, уже після операції в тварини почалось порушення дихання і серцебиття, реанімаційні дії тривали 30 хвилин.

Про причини смерті ведмедя написали на офіційній сторінці природного парку у Фейсбук.

 «Фахівці провели екстракцію (видалення) хворого зуба, відібрали зразки крові та провели кастрацію за показанням крипторхізм. Після операції у ведмедя почалося порушення дихання та серцебиття. У ході проведення реанімаційних дій відповіді на реанімаційні дії протягом 30 хвилин не відбулося. Отже, ведмідь Юра помер», — констатували в НПП «Синевир».

Також у парку говорять, що ведмедя вирішили оглянути після того, як у нього зник апетит. Були нарікання ще й на вагу Юри, який важив вдвічі більше норми.

«У ході роботи проведено плановий комплексний ветеринарний огляд під загальною анестезією ведмедя Юри. У ведмедя спостерігалось порушення прийому їжі та води (мало їв, багато пив). З метою виявлення прихованих захворювань, відбору зразків крові та кастрації й здійснено плановий комплексний ветеринарний огляд, у ході якого виявлено наступні проблеми зі здоров’ям тварини: надмірна вага (вдвічі більше від норми); пульпіт верхнього лівого другого різця; новоутворення на очах; крипторхізм (сім’яники не в мошонці)», — уточнили фахівці.

Причиною смерті називають «незадовільне утримання» ведмедя. Експертиза показала, що його неправильно годували.

Окремо відзначається, що тварині було 17 років, а його вага на момент смерті складала 600 кг.

Нагадаємо, раніше працівники «Миколаївського зоопарку» розповіли про народження верблюденяти.