Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині жительці Доманівської громади вручили медаль «Мати-героїня»

13 мая, 2021 12 :09

Жительці Маріне Мкртчан із села Кузнецове Доманівської селищної ради вручили медаль «Мати-героїня». Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

Жінці було присвоєно почесне звання «Мати-героїня» Указом Президента України від 15 грудня 2020 №568/2020.

Маріне Мкртчан народила вісьмох дітей і разом зі своїм чоловіком виховує та піклується про них.

У цій великій сім’ї шестеро дітей навчаються у Кузнецівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Найстарший син є випускником закладу, а наймолодшій доньці трішки більше двох років.

Голова Вознесенського району Сергій Шурабура 12 травня вручив медаль та Почесне посвідчення до нагороди матері-героїні. Шурабура подякував їй за відданість та невичерпну любов, якими вона керується у вихованні дітей.

До вітань приєдналися секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Маценко.

Нагадаємо, що понад тисячу жінок України отримали звання «Мати-героїня» від Президента Зеленського. Серед них — 12 жительок Миколаївської області.

На Миколаївщині станом на 1 травня проживають 1 436 жінок, які мають статус «Матері-героїні». Отримавши статус «Мати-героїня», жінка отримує одноразову грошову допомогу в розмірі 22 700 гривень. При виході на пенсію матерям-героїням надається надбавка від 30-40% до розрахованого розміру пенсії.