На Миколаївщині браконьєри можуть отримати до трьох років за ґратами за незаконний вилов креветки

13 мая, 2021 18 :42

Миколаївська поліція разом зі рибоохоронним патрулем затримала браконьєрів неподалік села Чорноморка. Поршники вночі за допомогою сіток ловили креветку та рибу, за що можуть бути притягнуті навіть до кримінальної відповідальності, а не адміністративної.

Про це пишуть на сайті правоохоронців.

Знайшли порушників у ніч із 12 на 13 травня. Під час рейду Березанським лиманом охоронці закону виявили двох чоловіків, які за допомогою сіток та ятерей «виловили» близько 10 тисяч креветок, 1294 риби атерини, а також 95 карасів та 32 бичка.

Підрахувавши, у рибоохоронному патрулі заявили про шкоду навколишньому середовищу на понад 19 тисяч гривень.

Також на браконьєрів уже склали адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу».

Окрім того, слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Санкція вказаної статті передбачає до трьох років обмеження волі.

Нагадаємо, раніше видання MyCity розповідало про шкоду природі та бюджету області від «діяльності» браконьєрів. Якщо коротко, то шкода вимірюється десятками мільйонів гривень.