Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

За спробу викрасти дитину пенсіонера з Миколаєва на 2 роки посадили в тюрму

14 мая, 2021 09 :49

У вівторок, 11 травня, Херсонський апеляційний суд визнав винним 60-річного мешканця Миколаєва у спробі вкрасти дитину та відправив його на 2 роки за грати.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Відомо, що у листопаді 2017 року чоловік у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи на території загальноосвітньої школи № 30 у м. Миколаєві, схопив 9-річного хлопця за капюшон куртки та силоміць примусив його йти до виходу зі школи. Однак, злочинний умисел довести до кінця не зміг, оскільки був затриманий перехожими.

Обвинувачений свою провину не визнав, та оскаржив вирок суду першої інстанції в Миколаївському апеляційному суді. Той скаргу задовольнив та скасував відповідальність чоловіка, закривши кримінальне провадження на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Проте, обласна прокуратура не погодилася із цим та оскаржила такий вирок в касаційному порядку.

У грудні 2020 року постановою Касаційного кримінального суду ухвалу Миколаївського апеляційного суду було скасовано та призначено новий судовий розгляд у суді апеляційної інстанції.

Таким чином, суд поновив перший вирок та признав 60-річного чоловіка винним у скоєному злочині за 3 ст. 15, ч. 2 ст. 146 КК України (незакінчений замах на викрадення дитини). Пенсіонеру призначили покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що мати, яку підозрюють у навмисному вбивстві немовля, відпустили під особисте зобов’язання. Жінка виховує ще 5-ох дітей від 2 до 6 років.