Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві поліцейські розшукали дівчинку, яка пішла гуляти до сусіднього двору

14 мая, 2021 10 :59

В четвер, 13 травня, правоохоронці оперативно розшукали 8-річну дівчинку, яка гуляла на дитячому майданчику біля дома, а потім зникла.

Про це повідомляють у пресслужбі поліції.

Так, о 19:00 на спецлінію 102 зателефонувала стурбована жінка та повідомила, що що годину тому зникла її восьмирічна донька, яка гуляла на дитячому майданчику по вулиці Колодязній.

На розшук дитини негайно був піднятий по тривозі майже увесь гарнізон поліції, особовий склад ювенальної превенції, кінологічна служба, оперативники, патрульні поліцейські та бійці Національної гвардії України.

Правоохоронці розшукали дівчинку впродовж двадцяти  хвилин після звернення батьків. Вона знаходилась у сусідньому дворі. На щастя, із дитиною було все гаразд. Наразі вона знаходиться з мамою.

З жінкою поліціанти провели профілактичну бесіду про необхідність посилення контролю за донькою задля недопущення подібних випадків у майбутньому, а також розповіли про негативні наслідки самостійного перебування дітей на вулиці.

Всіх миколаївців правоохоронці також закликають уважніше слідкувати за дітьми, спілкуватися з ними і пояснювати правила поведінки та можливі небезпеки

У разі зникнення дітей слід негайно повідомляти на 102, нагадують поліцейські.

Нагадаємо, що Олега Полякова, якого поліцейські та військові шукали три дні, знайшли втопленим у річці в районі Ракетного урочища.