З Корабельного району до автовокзалу: в Миколаєві скоротять маршрут №91

14 мая, 2021 14 :00

З понеділка, 17 травня, схема руху маршруту №91 зміниться та стане коротше. Таким чином міська влада хоче зняти напругу з пасажирськими перевезеннями в Корабельному районі.

Про це повідомляє управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради.

Повідомляється, що впродовж тижня в соціальних мережах з’являлися скарги жителів мікрорайону на довжелезні черги на зупинках громадського транспорту. Реагуючи на звернення містян, в управлінні провели перемовини з представниками підприємств-перевізників всіх форм власності, що обслуговують маршрути Корабельного району.

З’ясувалося, що кількість одиниць транспорту не зменшилась, а черги та інші нарікання пов’язані з карантинними обмеженнями, якими забороняється перевозка пасажирів більше, ніж кількість сидячих місць в транспорті.

Для того, щоб розвантажити маршрути та забезпечити миколаївцям можливість дістатися до роботи та навчання, було прийнято низку рішень. Одне з них — тимчасове запровадження “короткого” маршруту №91. Крім того, перевізників просять залучити додатковий транспорт, особливо в години пік.

В коментарі кореспонденту MyCity очільник міського управління транспорту Дмитро Попов відповів, що скорочення стосується всього маршруту. Тобто на деякий час жоден №91 автобус не буде ходити за повню схемою руху «Балабанівка-стадіон «Евіс». А студенти, які навчаються в Аграрному університеті та НУК ім. адмірала Макарова, що поруч із кінцевою зупинкою маршруту, будуть змушені добиратися з пересадками декількома атобусами.

Загалом в управлінні транспорту містянам відповіли, що пандемія коронавірусу позначилася на всіх сферах життя, через що не  можна жити, як раніше. Тому миколаївців просят адаптуватись до нової реальності, адже здоров’я важливіше.

Нагадаємо, що в Корабельному районі зранку величезні черги на зупинках громадського транспорту. Мешканці скаржаться, що не можут вчасно дістатися на роботу, адже водії беруть лише сидячі місця.