Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Наполеон» із сигарет: українець намагався оригінально провезти до Румунії понад 150 пачок цигарок

15 мая, 2021 14 :49

На кордоні з Румунією у  пункті пропуску «Порубне» прикордонники затримали українця, який намагався нелегально провезти сигарети, замаскувавши їх під торт.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Ззовні торт «Наполеон» виглядав доволі звично, але замість традиційних коржів, його начинкою були 79 пачок цигарок. До такої хитрощі вдався мешканець Буковини, але його план було розкрито за допомогою сканера у пункті пропуску «Порубне», що на кордоні з Румунією.

Крім «начинки» в торті, ще 79 пачок сигарет, суміш для кальяну та 40 стіків для електронних сигарет були складені в сумку для перенесення оргтехніки.

Загалом нелегальні товари були оцінені на суму понад11 тисяч гривень та вилучені у чоловіка.

Нагадаємо, що за рік на Миколаєвщині прикордонники виявили 7 нелегальних мігрантів. На них наклали штраф 25,5 тис. гривень та примусово видворили з України.

Крім цього, двоє нелегалів без дозволу на працю та на перебування в Україні працювали в миколаївській будівельній фірмі. Їм також буде заборонено в’їзд до України.