В Миколаєві модернізують підготовчий центр для собак-поліцейських

15 мая, 2021 17 :39

Начальник начальник ГУНП в Миколаївській області полковник поліції Сергій Шайхет проінспектував роботу кінологічної служби та оглянув перші відремонтовані п’ять вольєрів кінологічного центру.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

На сьогоднішній день в лавах поліції Миколаївщини «служать» 29 собак, серед яких німецькі, бельгійські та швейцарські вівчарки, лабрадори, кане-корсо та спаніель.  Службові собаки нерідко допомагають поліцейським у розшуку людей по слідах, пошуку людських останків, наркотичних засобів, вибухових речовин, зброї та боєприпасів. Тому їх підготовка та належне утримання є запорукою успішної праці.

«Реконструкцію у кінологічному центрі ми вирішили розпочати з відбудови вольєрів, і вже сьогодні п’ять вихованців переїдуть до своїх нових помешкань. Вважаю, що для гідного результату потрібна постійне удосконалення та модернізація матеріально-технічної бази», — зазначив Сергій Шайхет.

Вміння службової собаки, в першу чергу, залежать від навичок тренера. Як зазначили в поліції, в кінологічному центрі працюють справжні професіонали своєї справи. Кращих з них начальник обласного главку поліції нагородив відзнаками та почесними грамотами під час візиту до центру.

Також кінологи показали гостям, як працюють службові собаки: чотирилапі вихованці демонстрували вміння шукати предмети за запахом, долати смугу перешкод та затримувати злочинця.

В Польщу запропонували надати собакам і коням, які працювали на державу, офіційний пенсійний статус та виплачувати їм пенсію. Крім того, законопроєкт має зафіксувати поки неписане правило, що співробітники, які працювали з тваринами, можуть забирати тварин собі.