Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві повторно викрили ту ж саму порностудію, яка продовжила свою діяльність після слідчих дій

15 мая, 2021 16 :10

В четвер, 13 травня, правоохоронці вдруге провели санкціонований обшук у офісному приміщенні у центрі Миколаєва, в якому функціонувала онлайн-порностудія. Все майно та прибуток від діяльності були вилучені.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Зазначається, що 30 квітня 2021 року незаконна діяльність порностудії вже була припинена. Але, не зважаючи на це, вона продовжила функціонувати.

За результатами повторного обшуку, проведеного в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 303 КК України, правоохоронцями знову було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, банківські картки, телефони, блокноти з записами, а також грошові кошти в сумі 15 тисяч гривень, які були отримані внаслідок злочинної діяльності.

Вилучене майно опечатано та на даний час вирішується питання про його арешт.

Розслідування триває.

Нагадаємо, що засновниками порностудіє є два брати, один з яких веде адвокатську діяльність в Миколаєві. Вони знаходили на інтернет-ресурсах молодих жінок та пропонували їм надавати платні сексуальні послуги у саунах. Одного з братів узяли під варту з правом внесення застави у розмірі 181 тис гривень, а другого посадили під домашній арешт.