Заступник Кіма з питань туризму розповів, чому область замість кайт-фестивалю в Трихатах вирішила проінвестувати інший

16 мая, 2021 16 :52

У 2021 році на території Миколаївської області планують провести два фестивалі повітряних зміїв: один уже традиційно в селі Трихати, а інший – в Радсаді – «South-wind». Все ж, незважаючи на популярність трихатського кайт-фесту, обласне фінансування отримав не він.

Про причини такого вчинку влади у коментарів виданню MyCity розповів заступник голови ОДА з питань туризму Микола Марінов.

«Ми підтримуємо обидва фестивалі, але фінансово підтримуємо тільки один, той, що буде в Радсаді. Чому так – тому що він потрапляє в перелік пріоритетних територій розвитку туризму, Трихати туди не потрапили», — сказав він.

Марінов також розповів про суперечки між організаторами двох заходів, які, нагадаємо, раніше анонсували свої майже ідентичні за суттю фестивалі на однакові дати – 14-16 травня. Пізніше їх вдалося «розвести».

Окремо Марінов похвалив місцеву владу Радсаду, яка робить все для розвитку туризму. Про владу Трихатів такого в ОДА сказати не можуть.

«Там є проблема така між власниками і організаторами, які починали разом, а потім розійшлися. Ми в ці сварки не влазимо, нам важливо, що ми хочемо підтримувати курортну територію, і яка багато грошей інвестує в те, щоб розвивати туризм. Радсад, він просто зі шкіри лізе, щоб туризм розвивати: вони і велодоріжки, і площі, і виділяють кошти на туризм, зараз вони намагаються причал зробити, маршрути якісь організовують. Їм хочеться допомагати», — пояснив Марінов.

Резюмуючи, він розповів, коли планують провести кожен фестиваль:

«У цьому році плануються кайт-фестивалі. Їх попереносили через пандемію. Як я розумію, будуть обидва фестивалі – в Радсаді і Трихатах. Це буде кінець літа – у Трихатах. А радсадівський перенесли на День туризму».

Нагадаємо, цього року з бюджету Миколаївської області планують профінансувати шість фестивалів.