Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Рятувальники нагадали миколаївцям, як запобігти пожежі в лісі

16 мая, 2021 10 :23

В суботу, 15 травня, пожежні Миколаєва провели інформаційну роботу з відпочиваючими в лісових та паркових зонах. Містянам нагадали основні причини пожеж  в лісі та закликали не залишати вогнища без нагляду.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Пожежні інспектори звернули увагу громадян на основні причини виникнення загорянь у природних екосистемах, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу може нанести навіть невелике горіння, та довели до відома статистику пожеж на території Миколаївської області.

«При наявності певних природних факторів, вогонь розповсюджується дуже швидко, знищуючи все на своєму шляху. Полум’я може перекинутися на приватні забудови, житлові будинки, господарчі споруди тощо. Крім того, не можна забувати й про значну шкоду навколишньому середовищу, адже, як відомо, разом із їдким димом під час горіння сухостоїв у повітря потрапляють шкідливі речовини, які ми потім вдихаємо», — розповідали рейдовики.

Окрему увагу співробітники Служби порятунку приділяли маленьким відвідувачам та їх батькам. Рятувальники розповіли дітям про небезпеку ігор із сірниками, запальничками тощо, а дорослим нагадали, що не можна залишати малюків без нагляду та дозволяти їм гратися біля вогнищ, самостійно заходити далеко у ліс.

На згадку співробітники ДСНС подарували всім, з ким мали нагоду поспілкуватися, інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних правил безпечної поведінки та екстреного номера Служби порятунку «101».

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині загорілися бджолині вулики. П’ять вуликів вдалося врятувати. Причиною пожежі, ймовірно, став підпал.