Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські захисники разом із родинами пройшли інтерактивний квест

16 мая, 2021 11 :19

В Миколаєві 15 травня учасники бойовий дій та внутрішньо переміщені особи разом зі своїми родинами долали інтерактивний квест. Основною задачею спортивних випробувань була соціалізація та підтримка родин захисників.

Про це повідомляє UA.Суспільне.

Розважальний захід був присвячений Дню сім’ї, а участь в ньому взяли 10 миколаївських родин.

Організаторами інтерактивного заходу були представники Миколаївського міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів антитерористичної операції. Вони підготували для конкурсантів 12 різних локацій із завданнями, серед яких лімбо, дартс, стрибки у мішках, завдання на логіку, загадки тощо.

В кожній команді було  від трьох учасників. Всі вони отримали перед змаганням маршрутні листи, за яким мали по черзі обходити локації та виконувати на них завдання.

«Одна з основних задач нашого центру, психологів, соцпрацівників, юристів – це соціалізація та підтримка сімей. На сьогоднішній день центрі на обліку перебувають близько ста внутрішньо переміщених родин.», – розповів Віктор Мойсеєв.

По завершенню змагань усі учасники заходу отримали крім гарного настрою, ще й призи.

Нагадаємо, що минулого року для 126 сімей учасників АТО/ООС з Миколаївщини за програмою «Турбота» були придбані квартири. Слід зазначити, що сім’ї загиблих захисників до цього списку не ввійшли.