Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві пройшли чергові навчання «Миколаївські Резервісти»

16 мая, 2021 12 :46

В суботу, 15 травня, у Парку Перемоги відбулися треті за рахунком збори резервістів в рамках громадської мобілізації об’єднань ветеранських та патріотичних організацій «Миколаївські резервісти». Організаторами традиційно виступили Національний Корпус і Асоціація учасників і інвалідів АТО.

Про це повідомляє пресслужба миколаївського Нацкорпусу.

Перед початком для учасників провели шикування і короткий інструктаж. Далі, для виконання завдань, їх розділили на групи та відправили на локації. На цей раз територію парку розбили на наступні локації: поводження зі зброєю, тактичний лазертаг, мінно-підривну справу, тактична медицина і прицільна стрільба з пневматичної зброї.

Нагадаємо, що раніше у Миколаєві був створений координаційно-підготовчий штаб «Штаб захисту Миколаївщини», до якого увійшли представники ветеранських і національно-патріотичних організацій.

Завдання штабу полягає у безпосередній комунікації з активними громадянами, громадськими та ветеранськими організаціями, волонтерами, військовими частинами та іншими спеціалізованими державними структурами. Також в проведенні спільних тренувань, навчань, спеціалізованих курсів і зборів.