Міська рада планує направити невикористані минулоріч 11 млн гривень на придбання житла для учасників АТО/ООС

16 мая, 2021 15 :23

Частину невикористаних минулого року коштів міського бюджету планують спрямувати на програму «Турбота» для придбання квартир учасникам АТО/ООС.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів, що з міського бюджету планується виділити 11 млн. гривен, які не були використані минулого року. Кошти хочуть направити на дві програми, в тому числі і на програму «Турбота».

«Ми збиралися з керівниками фракцій та обговорювали питання, що будуть винесені на чергове засідання сесії. У тому числі, питання перерозподілу коштів, що залишились невикористаними з минулого року. Це майже 11 млн грн. Вирішено запропонувати депутатському корпусу спрямувати гроші на дві програми — допомоги правоохоронним органам та обласну програму “Турбота” для придбання квартир учасникам АТО/ООС, внутрішньопереміщеним особам, багатодітним родинам тощо».

Також мер зауважив, що із обласного бюджету на придбання квартир буде виділена так ж сума, що і з міського. Кошти передадуть до обласного бюджету субвенцією, але квартири купуватимуть саме для жителів Миколаєва. Фактично область спів фінансує міську програму, пояснив мер.

Минулого року через пандемію програму “Турбота” виконати не вдалося.

Раніше повідомлялося, що за три роки 21 сім’я загиблих учасників АТО/ООС, які перебували на квартирному обліку в Миколаївській області, отримали грошову компенсацію за житло.