Миколаївські спортсмени завоювали бронзу Кубка світу з веслування на байдарках і каное

17 мая, 2021 11 :10

Днями в Угорщині завершився Кубок світу з веслування на байдарках і каное. Двоє миколаївських спортсменів у складі збірної України вибороли бронзу на світових змаганнях.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Так, у другий день Кубку, спортсмен із Миколаєва Олег Кухарик в парі з Дмитром Даниленком завоювали бронзові медалі на дистанції 500 м.

В заключний день на другу сходинку п’єдесталу зійшла байдарка-двійка на 200 м у складі миколаївської Людмили Кукліновської та її напарниці Марії Кічасової-Скорик.

Усього в Сегеді збірна України завоювали 10 медалей (2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових) й посіла друге місце в Кубці націй, набравши 685 залікових очки (на 1-му місці збірна Угорщини — 1043).

Нагадаємо, що миколаївський фехтувальник Олег Науменко виборов ліцензію на участь у Паралімпійських іграх, які цього року відбудуться в Токіо.