Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Трихатах готуються до фестивалю: пройшли традиційні травневі запуски повітряних зміїв

17 мая, 2021 12 :50

У Трихатах пройшли підготовчі запуски повітряних зміїв. Вони проходять традиційно перед самим фестивалем.

Про це MyCity повідомила організаторка фестивалю повітряних зміїв «Ultra fest trykhaty» Ганна Босякова.

«До нас приїхало до ста людей на особистому транспорті і тримали дистанцію, запускали змії. Я дуже задоволена погодою, 15 травня — це був би грандіозний фестиваль з південним вітром, як і в 2017 році. Дружньою командою підняли в небо майже всі змії. А ось 16 вже стихія заспокоїлася і навіть почався невеликий дощ, але все ж після обіду вийшло сонечко і кілька зміїв мені особисто вдалося підняти до неба», — розповіла Ганна.

Також Ганна Босякова розповіла, що місцеві з нетерпінням чекають фестивалю.

«Говорила з місцевими, все з нетерпінням чекають серпня і знають про перенесення фестивалю через пандемію. У нас же в ці вихідні був справжній сільський туризм з парним молоком, маслом, бринзою і буйством кучерявої зелені на полі, де паслися стада корів. Селяни заробляють цим собі на життя, а ми їм підняли настрій польотами яскравих повітряних зміїв», — розповіла Ганна.

Нагадаємо, що у 2021 році на території Миколаївської області планують провести два фестивалі повітряних зміїв: один уже традиційно в селі Трихати — «Ultra fest trykhaty», а інший – в Радсаді – «South-wind».

Зазначимо, що обласне фінансування передбачено для фестивалю в Радсаді.  Раніше обидва фестивалі анонсувались на однакові дати – 14-16 травня через що розгорівся скандал. Пізніше їх вдалося «розвести».Нагадаємо, що фестиваль Ultra fest Trykhaty в 2021 вкотре занесено до міжнародного фестивального календаря. 

Цього року з бюджету Миколаївської області планують профінансувати шість фестивалів.