Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Стало відомо, скільки протоколів склали на миколаївців за комуністичну символіку та георгіївські стрічки

17 мая, 2021 13 :10

В Миколаєві та Миколаївській області 9 травня правоохоронці затримали двох порушників із георгіївськими стрічками та комуністичною символікою.

Про це кореспонденту MyCity розповіли в ГУНП Миколаївської області.

Так, 9 травня 2021 року на Миколаївщині правоохоронці затримали громадянина, який був присутній на урочистих заходах, присвячених 76-й річниці Перемоги над фашизмом, із комуністичними символами. Проти нього було відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 436-1 Кримінального кодексу Укрпаїни «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів».

Друге порушення було виявлено також 9 травня – громадянин розгулював із георгіївською стрічкою. Йому був виписаний адміністративний протокол за ст.  173-3 КУпАП «Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки».

Усього з початку 2021 року правоохоронцями було зафіксовано 2 кримінальних правопорушення, пов’язаних із поширенням комуністичної символіки , та складено 1 протокол за пропаганду георгіївської стрічки.

Раніше повідомлялося, що напередодні 9 травня правоохоронці нагадали миколаївцям про  відповідальність за використання забороненої символіки. Проте, деякі миколаївці знехтували попередженнями та законодавством України.