Стало відомо, скільки протоколів склали на миколаївців за комуністичну символіку та георгіївські стрічки

17 мая, 2021 13 :10

В Миколаєві та Миколаївській області 9 травня правоохоронці затримали двох порушників із георгіївськими стрічками та комуністичною символікою.

Про це кореспонденту MyCity розповіли в ГУНП Миколаївської області.

Так, 9 травня 2021 року на Миколаївщині правоохоронці затримали громадянина, який був присутній на урочистих заходах, присвячених 76-й річниці Перемоги над фашизмом, із комуністичними символами. Проти нього було відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 436-1 Кримінального кодексу Укрпаїни «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів».

Друге порушення було виявлено також 9 травня – громадянин розгулював із георгіївською стрічкою. Йому був виписаний адміністративний протокол за ст.  173-3 КУпАП «Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки».

Усього з початку 2021 року правоохоронцями було зафіксовано 2 кримінальних правопорушення, пов’язаних із поширенням комуністичної символіки , та складено 1 протокол за пропаганду георгіївської стрічки.

Раніше повідомлялося, що напередодні 9 травня правоохоронці нагадали миколаївцям про  відповідальність за використання забороненої символіки. Проте, деякі миколаївці знехтували попередженнями та законодавством України.