Миколаївські морпіхи вшанували пам’ять загиблих побратимів

17 мая, 2021 15 :52

В понеділок, 17 травня, миколаївські морпіхи вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих побратимів та поклали квіти Стели Пам’яті.

Про це повідомляє пресслужба 36-ї ОБМП ім. контр-адмірала Михайла Білинського.

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих морських піхотинців, наших бойових побратимів, які загинули у боротьбі за волю і незалежність України. Вони до кінця залишались вірними Військовій присязі. До кінця боролись за рідну землю. Своїм прикладом, мужністю, самовідданістю вони навіки залишаться гідним зразком для наслідування для майбутніх поколінь. Вони живі, доки ми їх пам’ятаємо… Схиляємо голови…Честь та шана воїнам», — йдеться у повідомленні.

Морські піхотинці вшанували пам’ять матроса Рудь Дмитра Сергійовича, 1998 року народження. Він проходив службу на посаді старшого стрільця-санітара 503 окремого батальйону морської піхоти. Загинув під час обстрілу позицій 16 травня 2018 року на Донеччині поблизу населеного пункту Талаківка. Йому навіки лишилося двадцять.

Також військовослужбовці згадали полковника Конотопенко Олександра Яковича, 1976 року народженяя. Який з 2010 року по 2012 рік займав посаду командира 1-го окремого батальйону морської піхоти. З 2012 року займався підготовкою морських піхотинців у Навчальному центрі Військово-Морських Сил. Під час участі у бойових діях на Сході України, захворів на онкологію внутрішніх органів. Кілька місяців лікувався в Україні та Німеччині, проте врятувати бойового офіцера, на жаль, не вдалося. Помер він 16 травня 2018 року. Йому так і не виповнилося сорок два.

Військовослужбовці 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського вшанували пам’ять полеглих морських піхотинців хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Нагадаємо, що миколаївські морпіхи  вручили матері загиблого побратима орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та побували на його могилі.

Крім того, окупанти продовжують обстрілювати позиції українських військових. За минулу добу ворог 15 разів порушував режим припинення вогню.