Ремонт проблемного перехрестя по Карпенко планують закінчити восени

17 мая, 2021 16 :50

Департамент ЖКГ Миколаївської міськради оголосив тендер «Реконструкція перехрестя Крилова-Карпенко. Коригування «з очікуваною вартістю 5 млн. 617 тис.грн.,

Про це інформує MyCity з посиланням на дані системи ProZorro.

Дата проведення торгів — 1 червня. Підрядник має виконати завершальні роботи до 20 вересня.

Серед робіт, які залишилось зробити на проблемному перехресті: укладання верхнього асфальтового покриття, електромонтажні роботи, встановлення світлофорів, «лежачих поліцейських», нанесення дорожньої розмітки, ремонт тротуару і установку огорожі.

Нагадаємо, що на проблемному перехресті по вул. Ген. Карпенка в Миколаєві, який реконструюють вже більше року і ніяк не можуть привести до ладу, водії з регулярною частотою потрапляють в розбиті зливостоки і б’ють свої автомобілі. 

Раніше водії висловлювали своє обурення ямами на цьому перехресті, який реконструюють ще з квітня 2020 року. Перед початком робіт чиновники обіцяли, що вони тривати не пізніше вересня 2020 року.

В середині липня директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв повідомив, що незадоволений темпами реконструкції перехрестя. Пізніше він повідомив, що підрядник не встигає завершити реконструкцію перехрестя вулиць Генерала Карпенко та Крилова до вересня.

На проведення робіт потрібно ще два місяці, через  певні труднощі у зв’язку з невідповідністю підземних комунікацій і застарілих схем.

Потім стало відомо, що оголошений ще один тендер на реконструкцію перехрестя: роботи замовляють до кінця березня 2021 року.