Миколаївська плавчиня виборола срібло на чемпіонаті Європи з плавання

17 мая, 2021 22 :53

Миколаївська спортсменка зайняла друге місце на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Про це повідомляє «Миколаївський інваспорт».

Відомо, що чемпіонат Європи з 11 по 24 травня 2021 року проходить на Мадейрі (Португалія). В ньому беруть участь спортсмени із 47 країн Європи та світу.

В неділю, 16 травня миколаївська плавчиня Анна Гонтар стартувала на дистанції 200 м комплексним плаванням та посіла друге місце.

Миколаївський регіональний центр «Інваспорт» представляють на чемпіонаті три спортсмени: Гонтар Анна, Паламарчук Сергій і Панібратець Євген.

Цей чемпіонат Європи надзвичайно важливий для спортсменів на шляху до Паралімпіади-2021, адже він дозволить добрати паралімпійські ліцензії. На сьогоднішній день у доробку українських плавців вже є 40 паралімпійських ліцензій на Ігри в Токіо. Змагання тривають.

Нагадаємо, що миколаївський спортсмен Олег Науменко виборов ліцензію на участь у Паралімпійських іграх, які цього року відбудуться в Токіо.