«Вага порції 300-400 грамів»: у миколаївській школі №1 ім. Ольжича відповіли на звинувачення про «котячі порції»

17 мая, 2021 17 :18

Дирекція школи №1 імені Ольжича, що у Миколаєві, відповіла виданню MyCity на інформаційних запит, тим самим прокоментувавши скандал із начебто маленькими порціями обіду для дітей.

Нагадаємо, 7 травня депутака миколаївської обласної ради Альона Кара написала пост про харчування дітей у вищезазначеній школі. Тоді вона розповіла, що їй пожалілися батьки учнів на занадто малі порції. Також тоді у фейсбуці були опубліковані фото порцій, які депутатка назвала «котячими».

Відповідаючи на запит, директор школи Володимир Заяць зазначив, що стовідсотково стверджувати, що фото порцій справді були зроблені в школі №1 не можна, адже у дирекції дозволу на зйомку не просили.

Стосовно порцій, то в школі говорять, що їхня середня вага складає 300-400 грам. Коштує одна така порція для дітей 1-4 класів 14,20 гривень, для 5-11 класів 17 гривень, а для групи продовженого дня 15 гривень.

Також у відповіді йдеться про те, що в школі працює громадська комісія з контролю якості харчування, проте хто саме входить до неї – не вказується.

Організовує харчування для дітей дійсно комунальне підприємство по організації харчування в навчальних закладах.

Додамо, що основний тендер на організацію харчування в закладах освіти Миколаєва провели 25 січня 2021 року. Тоді на тендері переміг саме «КОП», проте школи №1 імені Олега Ольжича у переліку із 122 закладів освіти не було. Та уже за місяць школа уклала окремий договір із комунальним підприємством.