Працівниця Миколаївської наукової бібліотеки ім. Гмирьова потребує допомоги для лікування страшних наслідків коронавірусної хвороби

17 мая, 2021 18 :05

Завідуюча відділу документів і наукових досліджень з питань краєзнавства Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова Віра Миколаївна Жевнер потребує допомоги для лікування наслідків ускладнень від перенесеної коронавірусної хвороби.

Про це повідомила головний бібліограф відділу з питань краєзнавства Марина Тасінкевич.

«Коли хворіють ковідом, ніколи не знаєш чим це закінчиться — пройде безслідно або залишить свій слід. Прошу, друзі, підтримати чудову професіонала своєї справи, краєзнавця, волонтера, яка завжди допомагала онкохворим, перша приходила на допомогу хворим, у тому числі і мені, коли у мене був інсульт, маму двох дітей, справжню майстриню з золотими руками — Жевнер Віру Миколаївну — бібліотекарку-професіонала, яка об’єднує протягом багатьох років краєзнавців, істориків, викладачів різних вузів, літераторів області, людей театру, в цілому мистецтва. Пережила інсульт і частково паралізована. Давайте допоможемо їй з реабілітацією і одужанням, — написала Марина Тасінкевич.

Допомогу можна направити на карту УкрСіббанку —  Жевнер Віра Миколаївна 5354321002457290

4149439020307157 — Жевнер Євген Сергійович- син.

Нагадаємо, що від коронавірусної хвороби помер директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В’ячеслав Сімченко.