Миколаївську «бетонку» Н-14 закрили для вантажівок вагою більше 10 тонн: об’їзний маршрут уже є

17 мая, 2021 16 :21

Служба автомобільних доріг Миколаївської області вирішила закрити проїзд капітально відремонтованою трасою Н-14 (Олександрівка – Миколаїв – Кропивницький), для вантажівок, вага яких більше 10 тонн. Обмеження стосуватимуться частини траси саме на території Миколаївщини.

Про це написали на сторінці САД у Фейсбук.

У повідомленні відзначається, що минулого року капітально відремонтували 66 км траси, ще 8 км планують зробити у 2021. Та через те, що дорогу досі не ввели в експлуатацію, її вирішили закрити для вантажівок.

Для легкових транспортних засобів обмежень немає.

«Таким чином практично уся протяжність автодороги Н-14 на Миколаївщині охоплена ремонтом. Тому до його остаточного завершення та введення дороги в експлуатацію діятимуть вагові обмеження на пересування зазначеним автошляхом», — йдеться у повідомленні.

Також в службі опублікували об’їзний маршрут. Тепер замість того, щоб їхати в Кропивницький прямою дорогою, водіям фур доведеться об’їжджати трасою Н-11 через Кривий Ріг, а далі дорогою Н-23.

Нагадаємо, ще влітку 2020 року трасу інспектував особисто президент України Володимир Зеленський. Тоді місцеві чиновники звітували главі держави про те, що трасу офіційно відкриють у найближчий час.