Миколаївський кікбоксер виборов дві золоті медалі на чемпіонаті України

18 мая, 2021 09 :10
Миколаївський кікбоксер, співробітник Територіального управління Служби у Миколаївської області капрал Служби судової охорони Владислав Басовський став чемпіоном на всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу.
Про це повідомляє Служба судової охорони.
У Харкові завершився Чемпіонат України з кікбоксингу за версією WTKA, який тривав з 13-го до 16 травня. Продемонструвати силу духу та спортивну майстерність на татамі і в ринзі до Харкова з’їхалися понад 400 спортсменів з 15 регіонів України, які показали високий рівень майстерності, техніко-тактичної підготовки та культуру поєдинків, — йдеться у повідомленні.
«Співробітник Територіального управління Служби у Миколаївської області капрал Служби судової охорони Владислав Басовський виборов одразу дві золоті нагороди: у дисципліні К1-лайт та дисципліні К-1 у ваговій категорії до 67 кг», — повідомляє пресслужба.
З урахуванням того, що змагання в Харкові мали й відбірковий статус, ці перемоги спортсменів Служби судової охорони збільшили їх шанси увійти до складу Національної збірної команди України для участі в Чемпіонатах світу та Європи, які заплановано провести восени цього року в Італії та Великобританії, — зазначають у відомстві.