Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині СБУ затримала злочинну групу, яка «на замовлення» вимагала неіснуючі борги

17 мая, 2021 17 :42

Співробітники Служби безпеки України викрили діяльність організованої злочинної групи, що діяла на Миколаївщині. Учасники «на замовлення» вимагали гроші з місцевих мешканців.

Про це повідомляють на сторінці СБУ Миколаївської області у фейсбуці.

Оперативники встановили, що житель Миколаєва звернувся до раніше судимих осіб, так званих «кримінальних авторитетів», і запропонував схему вимагання коштів у громадян.

Пізніше правоохоронці затримали двох зловмисників, які, діючи на «замовлення», незаконно впливали і вимагали гроші у підприємця у розмірі 36 тисяч доларів США. У затриманих вилучено вогнепальну зброю, споряджену бойовими припасами.

«На підставі зібраних у ході досудового розслідування доказів, так званим «кримінальним авторитетам» повідомлено про підозру у вчиненні ними кримінальним правопорушень за ч. 1 ст. 255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу), ч. 2 ст. 189 (вимагання) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження із зброєю, бойовими припасами) Кримінального кодексу України. За вчинення цих злочинів зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна», — пишуть у СБУ.

Окрім цього, місцевому мешканцю, який «найняв» зловмисників повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 255-3 (звернення за застосуванням злочинного впливу) та ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 189 (організація вимагання) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше слідчі СБУ викрили фейкового сільського голову на Миколаївщині.