Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Залишила записку «не шукайте мене»: на Миколаївщині поліція повернула до дому 10-річну дівчинку

18 мая, 2021 11 :50

Ввечері 17 травня до поліції зателефонувала схвильована мешканка Южноукраїнська та повідомила, що зникла її донька. Також дівчинка залишила записку, в якій прохала не шукати її.

Про це повідомляє прессужба поліції.

На дзвінки донька не відповідала і нічого не було відомо про її місцезнаходження.

На пошуки 10-річної дівчинки негайно був зорієнтований особовий склад відділення поліції №3 Вознесенського районного управління.

Правоохоронці почали відпрацьовувати місця можливого перебування дитини. Через декілька хвилин патрульні поліцейські помітили схожу за описом школярку, яка гуляла парком неподалік свого дому.

Дівчинку передали матері та провели з обома профілактичні бесіди задля запобігання виникненню подібних ситуацій у майбутньому. Поліцейські пояснили, що коли дитина перебуває на вулиці без нагляду дорослих, вона наражає себе на небезпеку.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині у розшук оголосили 3-річного Андрія. Після декількох хвилин пошукі правоохоронці розшукали хлопчика вдома у шафі. Дитина заснула і не чула, як його гукають батьки.