Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині планують за два місяці вакцинувати всіх вчителів і педагогів

18 мая, 2021 13 :50

На Миколаївщині почалась вакцинація вчителів, які задіяні в проведенні ЗНО. Про це під час брифінгу у вівторок, 18 травня, розповів заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Олег Бабин. Також невдовзі почнеться вакцинація всіх педагогів.

Він зазначив, що з 25 лютого по 17 травня вакциновано 32 тис.488 жителів області. Почалась вакинація медпрацівників, співробітників соцзахисту, людей похилого віку (65+ та 85+), особи, які доглядають за маломобільної групою населення і ті, хто проживає в інтернатних закладах, люди, які здійснюють догляд за цими людьми.

«Ми почали вакцинацію вчителів, які задіяні в ЗНО. Надалі планується вакцинація вчителів, патрульної поліції, працівників прокуратури та інших державних структур області», — повідомив Олег Бабин.

На сьогоднішній день в області працює 108 пунктів вакцинації. На сьогодні на Миколаївщині працює сім таких бригад, планується підготовка ще п’яти бригад, щоби охопити весь регіон для вакцинації Pfizer.

Також в управлінні охорони здоров’я Миколаївської ОДА підготували списки вчителів і педагогів для проведення вакцинального компанії в перші два місяці літа.

«На сьогоднішній день ми вже зібрали списки вчителів, які будуть вакцинуватися. Ми їх плануємо вакцинувати протягом червня-липня, щоб в подальшому ми не закривали школи на карантинні заходи. Щоб вони могли працювати в повній мірі », — зазначив Бабин.