Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Поїхав до родичів в Херсон і заблукав: правоохоронці повернули до дому 13-річного миколаївця

18 мая, 2021 19 :10

В понеділок, 17 травня, близько 22:00 до правоохоронців звернулася небайдужа жінка, яка повідомила, що на залізничному вокзалі в Херсоні блукає хлопець. З’ясувалося, що підліток заблукав.

Про це повідомляє пресслужба поліції Миколаївської області.

До вокзалу в Херсоні негайно прибули місцеві патрульні поліцейські. Їм хлопчик розповів, що йому 13 років, він мешкає у Миколаєві та прибув до Херсона ще вранці, нібито до родичів, але заблукав.

На службовому автомобілі патрульні привезли неповнолітнього мандрівника до кордону з Миколаївською областю та передали колегам, які вже повернули хлопця додому.

Відносно неповнолітнього ніяких протиправних дій вчинено не було. З родичами правоохоронці провели профілактичні бесіди задля запобігання виникненню подібних ситуацій у майбутньому.

Поліцейські звертаються до громадян та закликають не бути байдужими до чужих дітей, які перебувають на вулиці без дорослих — вони можуть потребувати допомоги.

Нагадаємо, що правоохоронці розшукали та повернули додому 10-річну дівчину, яка пішла з дому, залишивши записку «Не шукайте мене».