Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

За минулу добу на Миколаївщині тричі горіли житлові будинки

18 мая, 2021 20 :40

В понеділок, 17 травня, пожежні Миколаївської області тричі залучалися до ліквідації вогню в жилих приміщеннях.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Перший випадок стався о 06:42 на території садово-виноградного товариства “Колос” Мішково-Погорілівської об’єднаної територіальної громади. Загорівся даху житлового будинку. Вже  о 07:10 пожежа була локалізована, а о 07:40 – ліквідована на площі 50 кв. м.

Того ж дня о 15:01 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на вул. Першотравнева с. Краснопілля Березанської ОТГ. Пожежа в господарчій споруді була локалізована 15:28, а за 10 хвилин повністю ліквідована на площі 8 кв. м.

О 19:07 на лінію «101» надійшов дзвінок про пожежу на вул. Космонавтів с. Кам’яний Міст Кам’яномостівської ОТГ Первомайського району. Вогнеборці  о 19:41 локалізували та о 19:55 ліквідували пожежу в кімнаті житлового будинку на площі 8 кв. м.

У всіх випадках причини пожеж встановлюються.

Загалом на пожежах працювало 12 осіб та 4 одиниці техніки ДСНС. Додатково здійснювався підвіз води автомобілем фермерського господарства “Колос”.

Нагадаємо, що на вихідних на Миколаївщині загорівся Mercedes-Benz. Вогонь перекинувся на гараж та дах житлового будинку. Господар авто потрапив до лікарні з опіками кінцівок.