Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві пропали дві 10-річні школярки: поліція розшукала їх неподалік від дому

19 мая, 2021 11 :11

В Миколаєві правоохоронці розшукали двох дівчат, які після школи грали на вулиці, але до дому не поспішали. Стурбовані батьки викликали поліцію.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Так, ввечері, 18 травня, до поліції звернулися батьки двох дівчат 2011 та 2010 року народження і повідомили, що доньки зникли. Після школи Ясміна Воронцова та Ганна Половенко грали у дворі по провулку Парусному у м. Миколаєві, але додому не повернулись.

Правоохоронці негайно почали розшукувати дівчат. Через деякий час подружок помітили неподалік від дому. Проти них жоджних протиправних дій скоєно не було. Мандрівниць доставили до дому та провели із ними та батьтками профілактичні бесіди.

Раніше повідомлялося, що в Миколаїві оголосили в розшук 3-річного хлопця. Після декількох хвилин пошуків, правоохоронці знайшли його вдома у шафі — малюк заснув, та не чув батьків.