Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Перший заступник голови ОДА виступив проти підняття води в Бузі і затоплення острова «Гардовий»

19 мая, 2021 11 :45

Перший заступник очільника Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов провів виїзну зустріч у місті Южноукраїнськ, де виступив проти підняття рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 метрів.

Про це повідомляють на сторінці ОДА.

За словами Решетілова, ОДА з цього питання має звернутися до президента країни та прем’єра, щоб рівень води не дозволили підняти.

«На сьогодні Миколаївська облдержадміністрація не може підтримати підняття рівня водосховища. Також ми будемо звертатися до Миколаївської обласної ради, для того, аби й від них надійшло окреме звернення до Президента України та Прем’єр — міністра України», — наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Нагадаємо, саме проти підняття води виступають ветерани АТО, активісти та екологи, які просять зберегти унікальну історичну пам’ятку часів козацтва. З іншого боку, представники «Енергоатому» та Южно-Української АЕС заявляють, що якщо рівень підняти не дозволять, то може зупинитись проект модернізації Ташлицької ГАЕС, а це мільярди гривень.

Також відзначимо, що раніше з’явилась інформація про те, що затоплення «Бузького Гарду» може призвести до зриву виконання зобов’язань України перед ЄС.