«Ганьба Миколаївській області»: голова спілки письменників присоромила керівництво ОДА за відсутність приміщення для майстрів слова

19 мая, 2021 13 :10

Голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України Віра Марущак дорікнула керівництву місцевої ОДА за те, що ті досі не знайшли постійного приміщення для письменників. Вона окреслила ситуацію словом «ганьба».

Про це Марущак сказала під час представлення заступників голови ОДА у вівторок, 18 травня, повідомляє кореспондент MyCity.

«Ми одна з областей, яка немає свого приміщення. В усій Україні! Ганьба, ганьба Миколаївській області», — заявила Марущак.

Відповідаючи на таку заяву, голова ОДА Віталій Кім натякнув Марущак, що заяви на камеру про «ганьбу» не допоможуть спілці швидше отримати власне приміщення, після чого Марущак попросила пробачення за свої слова.

Як відомо, раніше спілка розташовувалась у будинку Нікольська, 45. Там же була редакція обласної газети «Рідне Прибужжя». Та у 2018 році тодішнє керівництво ОДА вирішило виселити всіх із будівлі, посилаючись на її аварійний стан. Тоді редакція газети відмовилась від «пропозиції», після чого влада відключила в будинку опалення та електрику.

Будинок по вул. Нікольська, 45