Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» в дії: розпочато ремонт нової ділянки траси Н-14

19 мая, 2021 16 :05

Розпочався капремонт нової ділянки траси Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв від села Возсіятське до межі з Кіровоградською областю.

Про це інформує Миколаївська облдержадміністрація.

Наразі ведуться підготовчі роботи, фрезерується старе покриття. Також готується смуга для тимчасового об’їзду транспорту. Згідно з проєктом частина відрізку ремонтуватиметься з експериментальним впровадженням нових матеріалів та технологій.

Це покриття траси повинно витримувати суттєве навантаження.

На іншій ділянці Н-14, яка була забетонована минулого року, тривають фінальні роботи по організації безпеки дорожнього руху. Зараз практично вся автодорога Н-14 на Миколаївщині охоплена ремонтом, тому майте це на увазі плануючи подорож.

Одна з найгірших доріг країни — стане однією з найкращих. Тепер подорож із Кропивницького до Миколаєва з комфортом та всього за декілька годин — це реальність. Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується.