На територію НТРЗ намагалася проникнути група невідомих людей: поліція з’ясовує подробиці

19 мая, 2021 17 :05

Вдень, 19 травня, на територію Миколаївського тепловозоремонтного заводу намагалися проникнути невідомі люди. Робочі викликали поліцію.

Про це повідомляє пресслужба заводу.

Відомо, що група невідомих людей в камуфляжі без будь-яких документів намагалися проникнути на територію МТРЗ, але охоронці їх не пустили. Тоді незвані гості спробували проникнути на територію через дах будівлі прохідної і паркан підприємства.

Коли невідомі в камуфляжі побачили, що колектив НТРЗ вийшов на законний захист свого заводу, вони залишили дах і паркан, і стовпилися біля прохідної.

Нинішній директор заводу Сергій Рой повідомив, що була викликана поліція. І тільки но правоохоронці прибули до заводу, невідомі швидко занурилися в автобуси і покинули територію прилеглу до прохідної.

В пресслужбі поліції повідомляють, що за викликом до заводу прибули слідчі, спецпризначенці роти поліції особливого призначення та патрульні.

Наразі всі обставини події з’ясовуються правоохоронцями. Триває перевірка документації, наданої обома сторонами.

Не дивлячись на події, робота цехів зупинена не була. Після того, як правоохоронці повністю розблокували прохідну, НТРЗ продовжив роботу в штатному режимі.

Раніше повідомлялося, що від ускладнень коронавірусної хвороби помер директор НТРЗ Вячеслав Симченко.